O nás

Náš príbeh

CLEAR Media je internetová agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2005. Naša firma sa zameriava hlavne na kvalitu, inovácie a rýchlosť. Využívame technológie, aby sme priniesli najlepšie výsledky pre napredovanie podnikania našich klientov. V priebehu desiatok rokov naša spoločnosť dokázala vytvoriť viacero úžasných projektov ktoré umožnili našim klientom získať celkovo lepšiu pozíciu na webe.

Ponúkame nielen tvorbu diyajnu a vývoj webových stránok, ale aj kompletné digitálne marketingové plány na uspokojenie všetkých potrieb. Pomáhame zákazníkom, ako najlepšie získať maximálnu pozornosť na internete prostredníctvom vysokej pozície vo vyhľadávačov.

Priebežne sledujeme nové trendy a snažíme sa ich vhodne využiť v prospech klienta. Dnes preto tvoríme všetky weby prispôsobené pre mobilné zariadenie, so sémanticky ladeným kódom pre vyhľadávače a príjemné pre používateľa.

 

Filozofia

Naša filozofia spoločnosti je vytvoriť webové stránky, ktoré väčšina zákazníkov ľahko nájde. Sú štýlové, príťažlivé, bezpečné, rýchlo sa načítavajú a mobilné zariadenia nemajú problem s ich zobrazovaním.

Úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme spoločne navrhli co najefektívnejšiu cestu k úspešnému projetu, ktorá pomôže premeniť myšlienky na efektívne riešenia a prijatelné náklady.

 

Poslanie

Celý proces a produkty sme navrhli tak, že poskytujeme všetko, čo malé firmy potrebujú, keď začínajú. Zabezpečuje, aby práca s nami bola vždy rýchla, jednoduchá a bezproblémová skúsenosť. Poskytujeme našim klientom plnú kontrolu nad ich webovou stránkou bez smiešneho cenníka a náš priateľský tím ponúka svoje odborné znalosti aj po tom, ako je vaša webová stránka aktívna.

 

Pre existujúcich klientov

V rámci neustáleho skvalitňovania služieb sme pre Vás pripravili niekoľko nástrojov na lepšiu orientáciu v spolupráci s nami.

Pre rýchlejšiu a kvalitnejšiu podporu sme pripravili pre Vás klientskú zónu na príjmanie Vašich požiadaviek a zadaní. V tejto klientskej zóne máte absolútny prehľad vzájomnej spolupráce. Nájdete ju na adrese https://crm.clearmedia.sk

Image

POVERALI O NÁS